Kuyumculuk ve Kıymetli Metal

Önceki Sayfa

KIYMETLİ METALLERDE

ALTIN VE AYAR TESPİTİ

Altın, Platin, Gümüş, Bakır, Çinko, Nikel ve Paladyum dahil 20'den fazla elementin yüksek performanslı tahribatsız analizleri Niton XRF kalitesiyle avucunuzun içinde!

Kıymetli metallerinizin saniyeler içerisinde ayar kontrollerini yaparak halilerin önüne geçebilir ve üretiminizde anlık kontrolleri elinizde tutarak hassasiyetinizi daha da yükseltebilirsiniz!

Altın Ayar Tespiti Saniyeler İçerisinde Tahribatsız Bir Şekilde!

Türkiye’de ve Dünya’da en çok tercih edilen Niton XRF analiz cihazları kıymetli metal sektöründe lider cihaz olmayı yıllardır sürdürmektedir. Thermo Scientific’in Niton XRF analiz cihazları elinde bulundurduğu liderlik bayrağını sürdürmek için devam ettirdikleri Ar-Ge çalışmalarıyla birlikte kuyumculuk ve kıymetli metal sektörü için daha hassas ve daha yüksek performanslı Niton XRF analiz cihazlarını kullanıcılara sunmaktadır.

İster Rafinerilerde İster Mağazalarda, En Hassas Altın Ayar Analizleri!

Altın, gümüş, platin, nikel, bakır, çinko, paladyum ve rodyum dahil 20’den fazla elementin hassas analizini yaparak anında ayar tespiti Niton XRF analiz cihazlarıyla tahribatsız olarak yapılabilmektedir. Niton XL2 modeliyle tetiğe basıldığında, Niton DXL modeliyle ise START tuşuna basıldığı anda kıymetli metallerinizin ayarı en fazla 1-2 miliyemlik farklarla, Niton XRF analiz cihazlarının ekranında anında görülmektedir.

kıymetli metal kuyumculuk altın platin gümüş ayar analizi
kıymetli metal kuyumculuk altın platin gümüş ayar analizi