Kurumsal

Önceki Sayfa

Müşteri Memnuniyeti

repamet ekip hakkımızda kurumsal teknik kadro temsilcilikler

1988’de kurulan Repamet Elektronik Sistemler Mümessillik Teknik Servis ve Ticaret LTD. ŞTİ., kurulduğu günden beri merkezine koyduğu müşteri memnuniyeti şirket politikasıyla en iyi kimyasal analiz cihazlarının satışını yaparken satış sonrası GOLD CLASS teknik servis desteğini sunmaktadır.

"1988'den beri siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.​"
mehmet aktürk repamet ceo
Mehmet AKTÜRK
CEO

Repamet'in İlkeleri

Kimyasal analiz cihazlarında satış ve teknik serviste 32 yıllık tecrübesiyle siz müşterilerimize doğru cihazı en ekonomik şekilde sunmayı hedeflemekteyiz.

Üretimin 7/24 devam ettiği işletmelerinizde saniyelik duruşların bile büyük etkilere neden olduğunu bilerek, Teknik Servis Departmanımızı firmamızın merkezine koyarak duruşların önüne geçmekteyiz.

1. Doğru Analitik Cihaz Önerisi

İşletmeleriniz için en doğru ve en yararlı kimyasal analiz cihazları önerilmektedir.

2. Güçlü Teknik Servis Ağı

Mehmet Aktürk ve Özcan Özer liderliklerinde tüm müşterilerimize en iyi ve en ekonomik teknik servis çözümleri sunulmaktadır.

3. Satış Sonrası Hizmet

Gerek Taşınabilir XRF Analiz Cihazlarında, gerek Portatif LIBS Analiz Cihazlarında, gerekse Optik Emisyon Spektrometrelerde uzman satış ve teknik servis kadromuz her türlü sorunuza karşı yardımcı olmaktadır.

Tecrübelerimiz

Satışını yapmış olduğumuz kimyasal analiz cihazları ve sektör hakkında daha çok bilgiye ulaşarak bizlere ihtiyacı olan firmalara daha faydalı bilgiler paylaşmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti
100%
Teknik Servis Tecrübemiz
Toplam 150 yıllık tecrübe
Optik Emisyon Spektrometre Satış ve Servisi
32 yıllık tecrübe
Taşınabilir XRF Analiz Cihazı Satış ve Servisi
20 yıllık tecrübe
0
niton XRF analiz cihazı
0
optik emisyon spektrometre
7/ 0
teknik servis desteği