Teknik Servisde bir telefon kadar size yakınız..
1988'den beri
· 6 Şubat 2017 : BAŞTAŞ ÇİMENTO' da PMI  MASTER PRO  spektrometre kullanımına başladı.
Ankara Elmadağ'da kurulu  çimento  üreticisi BAŞTAŞ ÇİMENTO,  metal girdi kontrolü  için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü taşınabilir spektrometre PMI  MASTER PRO  modeli  eğitimi  verilerek kullanımına başladı. 8 saate kadar çalışabilen aküye ve fosfor kükürtün de analiz edilebildiği UV TOUVH pistole sahip    bu cihazımızda  demir çelik  bazlı programlar bulunuyor.
·10 Ocak 2017 : FEYYAZ HURDA  Thermo NITON XL2 100 kullanımına başladı.
Kartal'da   kurulu,  özellikle özellikle paslanmaz çelik geri dönüşümü yapan FEYYAZ HURDA , metal ayırma ve sınıflandırma ve kimyasal analiz için Thermo NITON XL2 100 kullanımına başladı.
· 10 Mart 2017 : A MAKINA' da FOUNDRY MASTER Optimum  spektrometre kuruldu.
Ankara'da  kurulu  özellikle alüminyum dökümde uzman  A MAKİNA , metal analizleri için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü FOUNDRY MASTER Smart  modelininin kullanımına başladı. Argon  optik sistemine sahip bu cihazımızda demir çelik, alüminyum ve bakır bazlı programlar bulunuyor.
· 21 Şubat 2017 : ALUSERV, ürünlerini Thermo NITON XL3t 980 ile analiz  ediyor.
Özellikle kaplama kimyasalları konusunda uzman kuruluşlardan ALUSERV LTD,  kaplama analizleri için  THERMO SCIENTIFIC ürünü NITON XL3t 980 kullanımına başladı. SDD  detektöre sahip bu cihazımız ile Al,Si,Mg gibi hafif elementler de analiz edilebiliyor.
·16 -19 Mart 2017 : 13. REW GERİ DÖNÜŞÜM ve ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ  FUARINA katıldık...
Bu yıl 13. sü  gerçekleştirilen, REW GERİ DÖNÜŞÜM Fuarı , TÜYAP Beylikdüzü salonlarında yapıldı. Firmamız THERMO NITON XRF Analiz cihazları ve OXFORD INSTRUMENTS'in en yeni ürünü   PMI  MASTER PRO modeli Optik emisyon spektrometresi  ile katılarak ürünlerini sergiledi. Aşağıda fuardan bazı izlenimler görülüyor.
·10 Şubat 2017 : ROMA PLASTİK  Thermo NITON XL2 700 eğitimi verildi..
Gebze'de   kurulu,  özellikle plastik kenar bandı üretiminde uzman ROMA PLASTİK, RoHS  uyumluluk testleri  için THERMO NITON X2 700 modelini tercih etti. Bu modelimiz Pb, Cd, Cr, Hg, Br gibi yasaklı elementleri  tahribatsız olarak hızlı bir şekilde hassas olarak tespit  edebiliyor.
·25 Ocak 2017 : DENİZ METAL  Thermo NITON XL2 100 eğitimi verildi..
'Tuzla'da   kurulu,  paslanmaz çelik geri dönüşümü yapan  DENİZ METAL HURDA , metal analizleri için Thermo NITON XL2 100 kulanımına başladı.
· 14 Şubat 2017 : TAÇ MAKİNA' de PMI  MASTER PRO  spektrometre kullanımına başladı.
Çorum'da kurulu  balık unu ve yağı tesisleri, çimento ve enerji  sektöründe makina üreticisi TAÇ MAKİNA ,metal analizleri için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü taşınabilir spektrometre PMI  MASTER PRO  modelininin kullanımına başladı. Vakum  optik sisteme sahip bu cihazımızda  demir çelik ve çinko bazlı programlar bulunuyor.
· 16 Mart 2017 : ERMETAL metal analizleri için 2. defa Thermo NITON XL2 800 tercih etti.
İstanbul Esenyurt'da   kurulu,  metal geri dönüşüm  firması  ERMETAL ,  metal girdi kontrolleri  için Thermo NITON XL2 800  kulanımına başladı. Daha önce de NITON XL2 800 ü tercih eden ERMETAL'e yeni cihazımızın hayırlı olmasını diliyoruz.
· 22 Mart 2017 : AKKO MAKİNA, metal analizleri için FOUNDRY MASTER OPTIMUM spektrometreyi tercih etti.
Konya'da  kurulu  özellikle  torna freze takımları konusunda lider  AKKO MAKİNA , metal analizleri için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü FOUNDRY MASTER Optimum modelininin kullanımına başladı. Argon  optik sisteme sahip bu cihazımızda  demir çelik  bazlı programlar bulunuyor.
· 20 Ocak 2017 : KÖRFEZ BORU' de FOUNDRY MASTER OPTIMUM spektrometre kullanımına başladı.
Kocaeli Dilovası'nda kurulu  , özellikle  savurma döküm ve santrijuj boru konusunda uzman KÖRFEZ BORU , metal analizleri için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü yeni modelimiz FOUNDRY MASTER OPTIMUM   modelininin kullanımına başladı. POLYVAC, FOUNDRY MASTER PRO, PMI MASTER PRO 'dan sonra bu cihazımız KÖRFEZ DÖKÜM bünyesinde 4. cihazımız oldu. Argon  optik sisteme sahip bu cihazımızda  demir çelik  ve nikel  bazlı programlar bulunuyor.
·05 Ocak 2017 : ALDÖKÜM.  FOUNDRY MASTER OPTIMUM  spektrometre kurulumu yapıldı.
Silivri'de kurulu  alüminyum enjeksiyon parçaları üreticisi ALDÖKÜM , alüminyum girdi kontrolü için   metal analizlerinde  yeni model OXFORD INSTRUMENTS ürünü FOUNDRY MASTER OPTIMUM'u tercih etti. Argon optiğe sahip bu cihazımızda Alüminyum ve çinko bazlı programlar bulunuyor .
[ANASAYFA][REFERANSLAR][İLETİŞİM]
[THERMO NITON XRF ANALYZER]
[OXFORD WAS SPEKTROMETRELER]
ARŞİV Haberler
1988'den beri
Teknik Servisde bir telefon kadar size yakınız..