Teknik Servisde bir telefon kadar size yakınız..
1988'den beri
· 6 Şubat 2017 : BAŞTAŞ ÇİMENTO' da PMI  MASTER PRO  spektrometre kullanımına başladı.
Ankara Elmadağ'da kurulu  çimento  üreticisi BAŞTAŞ ÇİMENTO,  metal girdi kontrolü  için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü taşınabilir spektrometre PMI  MASTER PRO  modeli  eğitimi  verilerek kullanımına başladı. 8 saate kadar çalışabilen aküye ve fosfor kükürtün de analiz edilebildiği UV TOUVH pistole sahip    bu cihazımızda  demir çelik  bazlı programlar bulunuyor.
· 21 Şubat 2017 : ALUSERV, ürünlerini Thermo NITON XL3t 980 ile analiz  ediyor.
Özellikle kaplama kimyasalları konusunda uzman kuruluşlardan ALUSERV LTD,  kaplama analizleri için  THERMO SCIENTIFIC ürünü NITON XL3t 980 kullanımına başladı. SDD  detektöre sahip bu cihazımız ile Al,Si,Mg gibi hafif elementler de analiz edilebiliyor.
·10 Şubat 2017 : ROMA PLASTİK  Thermo NITON XL2 700 eğitimi verildi..
Gebze'de   kurulu,  özellikle plastik kenar bandı üretiminde uzman ROMA PLASTİK, RoHS  uyumluluk testleri  için THERMO NITON X2 700 modelini tercih etti. Bu modelimiz Pb, Cd, Cr, Hg, Br gibi yasaklı elementleri  tahribatsız olarak hızlı bir şekilde hassas olarak tespit  edebiliyor.
· 14 Şubat 2017 : TAÇ MAKİNA' de PMI  MASTER PRO  spektrometre kullanımına başladı.
Çorum'da kurulu  balık unu ve yağı tesisleri, çimento ve enerji  sektöründe makina üreticisi TAÇ MAKİNA ,metal analizleri için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü taşınabilir spektrometre PMI  MASTER PRO  modelininin kullanımına başladı. Vakum  optik sisteme sahip bu cihazımızda  demir çelik ve çinko bazlı programlar bulunuyor.
[ANASAYFA][REFERANSLAR][İLETİŞİM]
[THERMO NITON XRF ANALYZER]
[OXFORD WAS SPEKTROMETRELER]
ARŞİV Haberler
1988'den beri
Teknik Servisde bir telefon kadar size yakınız..