Teknik Servisde bir telefon kadar size yakınız..
1988'den beri
·10 Ocak 2017 : FEYYAZ HURDA  Thermo NITON XL2 100 kullanımına başladı.
Kartal'da   kurulu,  özellikle özellikle paslanmaz çelik geri dönüşümü yapan FEYYAZ HURDA , metal ayırma ve sınıflandırma ve kimyasal analiz için Thermo NITON XL2 100 kullanımına başladı.
·25 Ocak 2017 : DENİZ METAL  Thermo NITON XL2 100 eğitimi verildi..
'Tuzla'da   kurulu,  paslanmaz çelik geri dönüşümü yapan  DENİZ METAL HURDA , metal analizleri için Thermo NITON XL2 100 kulanımına başladı.
· 20 Ocak 2017 : KÖRFEZ BORU' de FOUNDRY MASTER OPTIMUM spektrometre kullanımına başladı.
Kocaeli Dilovası'nda kurulu  , özellikle  savurma döküm ve santrijuj boru konusunda uzman KÖRFEZ BORU , metal analizleri için  OXFORD INSTRUMENTS ürünü yeni modelimiz FOUNDRY MASTER OPTIMUM   modelininin kullanımına başladı. POLYVAC, FOUNDRY MASTER PRO, PMI MASTER PRO 'dan sonra bu cihazımız KÖRFEZ DÖKÜM bünyesinde 4. cihazımız oldu. Argon  optik sisteme sahip bu cihazımızda  demir çelik  ve nikel  bazlı programlar bulunuyor.
·05 Ocak 2017 : ALDÖKÜM.  FOUNDRY MASTER OPTIMUM  spektrometre kurulumu yapıldı.
Silivri'de kurulu  alüminyum enjeksiyon parçaları üreticisi ALDÖKÜM , alüminyum girdi kontrolü için   metal analizlerinde  yeni model OXFORD INSTRUMENTS ürünü FOUNDRY MASTER OPTIMUM'u tercih etti. Argon optiğe sahip bu cihazımızda Alüminyum ve çinko bazlı programlar bulunuyor .
[ANASAYFA][REFERANSLAR][İLETİŞİM]
[THERMO NITON XRF ANALYZER]
[OXFORD WAS SPEKTROMETRELER]
ARŞİV Haberler
1988'den beri
Teknik Servisde bir telefon kadar size yakınız..